Diplomaátadó ünnepség - 2023. február 10.

február

általános

Hallgatóink egy csoportja fontos mérföldkőhöz érkezett, amely azt jelenti, hogy sikeresen teljesítették egyetemi tanulmányaikat. A Pécsi Tudományegyetem Bölcsészet- és Társadalomtudományi Karának diplomaosztója 2023. február 10-én, pénteken került megrendezésre. Az eseményen 89 őszi félévben végzett hallgató vett részt, ahol egy méltó ünnepély keretein belül vehették át diplomáikat.

diplomaoszto2023023
Forrás: www.diplomafoto.hu

Az eseményen Barát Melinda hallgató mondott beszédet a végzős évfolyamnak. Kiemelte az elvégzett kemény munkát, az elért eredményeket, az egyetemi évek magával ragadó és kalandos emlékeit és persze a kihívásokat, amelyekkel a diákoknak szembe kellett nézniük az egyetemi évek során. A beszédben különösen emlékezetes volt a következő részlet: "Mindegy, hogy ki milyen úton jutott el idáig, egyetlen dolog biztos, volt segítségünk. Azt, akivé mára váltam/váltunk nagyban formálták tanáraink, akik kihívásokat állítottak elénk és igyekeztek mindannyiunkat legjobb tudásuk és képességeik szerint felkészíteni, hogy egytől egyig kiváló szakemberekké válhassunk majd a választott területünkön. Köszönöm, hogy lehetőséget adtak a növekedésre, a fejlődésre és leginkább a hibázásra."

Szívből gratulálunk a végzősöknek és sok sikert és elégedettséget kívánunk a továbbiakban!

diplomaoszto2023025

diplomaoszto2023025