Díszdoktoravató ünnepi szenátusi ülés március 15-e alkalmából

március

kitüntetés

Díszdoktoravató ünnepi szenátus ülést tartott március 15-e alkalmából a PTE Szenátusa. Az ünnepségen PhD, DLA és habilitált doktori oklevelek átadására, valamint címzetes egyetemi tanári, docensi címek, professor emeritus és díszdoktori címek adományozására került sor.

Március 15-e alkalmából tartotta Ünnepi Szenátusi Ülését a Pécsi Tudományegyetem a Dr. Halasy-Nagy József Aulában

A PTE Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar oktatói közül címzetes egyetemi tanári címet, valamint az egyetem címerével ellátott ezüst kitűzőt vehetett át:
Győri Gábor, az Anglisztika Intézet egyetemi docense és
Hegedűs Irén, az Anglisztika Intézet egyetemi docense.

A PTE Szenátusa professzor emeritus címet és az egyetem arany kitűzőjét adományozta Vargyas Gábor professzor úrnak

A Szenátus professzor emeritus címet és az egyetem arany kitűzőjét adományozta Vargyas Gábornak, a PTE BTK Néprajz − Kulturális Antropológia Tanszék professzorának a több mint harminc éven át végzett példaértékű oktatói, kutatói és tudományszervezői munkája elismeréseként.

Az elismerésekhez ezúton is szívből gratulálunk!

KÉPGALÉRIA

Forrás: univpecs.com