Kriszbacher Ildikó Tehetséggondozó Ösztöndíj 2020/2021

szeptember

hallgatóknak

A PTE idén is meghirdeti tehetséges, szakterületükön legkiválóbb hallgatói számára a PTE Kriszbacher Ildikó Ösztöndíjat (KIÖ). A KIÖ egyéni Munkatervnek megfelelően folytatott szakmai munka végzését támogatja. Célja a legtehetségesebb hallgatók egyetemi oktatóvá és kutatóvá válásának támogatása. Alapját a témavezető oktatók (a tutorok) irányításával végzett hallgatói kutató- és szakmai munka képezi.

A pályázatok postára adási határideje: 2020. szeptember 29., kedd

A pályázatot a PTE Tehetséggondozó Irodájához kell beküldeni kizárólag a Magyar Postán keresztül az alábbi címre:

Pécsi Tudományegyetem Doktori és Tehetséggondozó Iroda
7622 Pécs, Vasvári Pál u. 4.

A pályázati kiírás, a kapcsolódó részletekkel, a letölthető pályázati anyagokkal együtt elérhető a PTE Doktori és Tehetséggondozó Iroda alábbi weboldalán: