Egyetemi kitüntetést vehettek át munkatársaink

június

kitüntetés

A PTE június 22-én tartotta Tanévzáró Ünnepi Szenátusi ülését a dr. Romhányi György Aulában.

Egyetemi kitüntetések átadására került sor

Arany Katedra Díjat azok az általános iskolai és középiskolai pedagógusok, főiskolai és egyetemi oktatók kaphatnak, akik kiemelkedő oktató-nevelő munkát végeznek, és jelentős eredményeket érnek el a tehetséggondozás területén.

Gálosi Adrienne, a Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar egyetemi docense

A 2023-as esztendőben Arany Katedra-díjban részesült Gálosi Adrienne, a Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar egyetemi docense.

Rektori dicséretben részesültek

Rektori dicséretben részesültek - a Bölcsészet- és Társadalomtudományi Kar részéről - Papné Egyed Karolina, a Magyar Nyelv- és Irodalomtudományi Intézet ügyvivő szakértője és Szeremlei Andrea, a Kari Hivatal ügyvivő szakértője.

Habilitált doktori címet vehetett át Molnár-Kovács Zsófia, a Nevelés- és Művelődéstörténeti Tanszék tanszékvezetője.

A kitüntetésekhez gratulálunk!

További részletek és képgaléria az UnivPécs oldalán.

Forrás: univpecs.com