Felhívás | Gap Year Ösztöndíj

október

hallgatóknak

Az EDUC (European Digital UniverCity) Szövetség a 2021/2022. tanév tavaszi félévére is meghirdeti a Gap Year Ösztöndíjat, amelynek keretében legalább B2 szintű francia tudással rendelkező BA/BSc, MA/MSc hallgatók szakjuk témájától eltérő kurzusokat hallgatva 5-10 hónapot tölthetnek el az egyik francia partneregyetemünkön.  Az ösztöndíj feltételeiről és a jelentkezés részleteiről az alábbi linken teljes körű információ található.

A pályázat által nyújtott lehetőségek:
• A Gap Year program keretében a pályázaton nyertes hallgatók részt vehetnek a két megjelölt francia felsőoktatási intézmény képzésében.
• A hallgatók lehetőséget kapnak arra, hogy a külföldi egyetem saját hallgatóival megegyező státusban fogadja őket, tandíjat fizetniük nem kell.

A jelentkezés határideje: 2021. november 4. (csütörtök).

FELHÍVÁS innen letölthető.