Gratuláció | Pro Facultate díj és dékáni dicséret

július

általános

A július 5-i diplomaátadó ünnepség keretein belül került kiosztásra a Pro Facultate díj, valamint a dékáni dicséretek.

Idén Pro Facultate díjat vehetett át Vázsonyi Ottó kari igazgatónk, kiemelkedően végzett munkájáért. Munkájával, magatartásával a BTK fejlődését tűzi ki célul, és a kar felvirágoztatása érdekében elévülhetetlen munkássággal rendelkezik.

Dékáni dicséretben részesítettek továbbá két kollégánkat. Ezúttal Baja Helga, a Tanárképző Központ BTK-TTK - Kari Koordinációs Iroda munkatársa és Dr. Teleki Szidalisz, a Személyiség- és Egészségpszichológia Tanszékünk vezetője kapott elismerést. A kolléganők kiemelkedő szakmai munkájukkal, aktív segítőkészségükkel járultak hozzá a Kar népszerűségének növeléséhez és pozitív megítéléséhez.

Az elismeréseket Dr. Bene Krisztián dékán adta át, aki július 1-jén lépett hivatalba.

Ezúton is szívből gratulálunk a kitüntetésben részesülőknek!