Jelentkezz csoportvezetőnek!

április

általános

Szeretnél hasznos lenni, és tenni valamit a hallgatótársaidért?

Szeretnél tanulni magadról, kipróbálni magadat egy új szerepben?

Szeretnél új barátságokat kötni?

Ha legalább két kérdésedre igennel válaszoltál, akkor a Gólyatréning csoportvezetők között a helyed!

MI IS AZ A GÓLYATRÉNING?

A Gólyatréning egy, kifejezetten a PTE BTK gólyáinak szóló program a Kar és a Karrier Iroda közös szervezésében, mely immáron 6. éve zajlik. A Gólyatréningek során egy pár órás, játékos kikapcsolódás keretében hasznos információkat, készségfejlesztő tippeket kapnak Tőletek, felsőbb éves hallgatótársaiktól a részvevő gólyák.
A programban kiemelt szerepet kap a közösségépítés és az egyetemi életben való kiigazodás. Ezek a foglalkozások kiscsoportban (12-18 gólya), páros csoportvezetéssel augusztus végén/szeptember elején valósulnak meg.

KÉPZÉS - DÍJAZÁS

Azon hallgatók, akik jelentkeznek Csoportvezetőnek, egy kiválasztási folyamaton fognak végigmenni, melynek végén – kiválasztás esetén – ún. Csoportvezetői képzésben részesülnek a Karrier Iroda munkatársai által.
A képzés első fele (3 óra) online június végén, második fele (2x8 óra) személyesen egy Campus kurzus keretén belül július-augusztusban zajlik majd.
A csoportvezetői képzést elvégzők, a gólyatréning megtartásáért pedig 5000 Ft ösztöndíjban részesülnek alkalmanként.

Jelentkezés

Képzési szint
Voltál már korábban csoportvezető a gólyatréningen?
A PTE Adatvédelmi Szabályzata