Retorika, meggyőzés, érvelés – online szabadegyetem a hétköznapok retorikájáról

március

általános

Érdeklődsz a szónoklás iránt? Gyakorlott szónok vagy? Vagy korábban már megmérettettél a Kossuth-versenyünkön? Esetleg csak retorikai képességeidet szeretnéd csiszolni? Csatlakozz a 2023. április 6-án induló online Szabadegyetemünkhöz! Találkozzunk nyolc héten át, csütörtökönként 18:30-kor!

Az online Szabadegyetem kapcsolódik az ELTE TÓK Magyar Nyelvi és Irodalmi Tanszéke és a Petőfi Kulturális Ügynökség Kazinczy Műhelye által évente megrendezésre kerülő Kossuth-szónokversenyhez, melynek helyszíne idén is a Nemzeti Színház lesz. Az online Szabadegyetem megszervezésével, a szónoklat iránt érdeklődő fiataloknak kívánunk szakmai támogatást nyújtani ismert és elismert személyiségek közreműködésével, retorikai képességeik fejlesztése által.

Szeretettel várjuk középiskolás fiatalok és egyetemisták jelentkezését egyaránt!
A képzés online formában valósul meg.
Jelentkezés és érdeklődés: takacs.robert@petofiugynokseg.hu

Jelentkezési határidő: 2023. március 29. éjfél

Az online szabadegyetem jelenléti felkészítő táborral zárul szeptemberben, a Balatonnál.

Retorika, meggyőzés, érvelés – online szabadegyetem a hétköznapok retorikájáról

Forrás: petofiugynokseg.hu