Támogassa adója 1%-ával a PTE Közhasznú Alapítványát!

július

általános

Tisztelt Egyetemi Polgár!

Közeleg a személyi jövedelemadó bevallás határideje. Kérjük, hogy amikor a közcélokra felajánlható 1%-ot bejelöli adóbevallásában, ne feledkezzen meg a Pécsi Tudományegyetem Közhasznú Alapítványának történő adakozás lehetőségéről.

Támogassa adója 1%-ával a PTE Közhasznú Alapítványát!Az elmúlt év adatai azt mutatják, hogy a PTE dolgozóinak több, mint 60%-a egyáltalán nem nyilatkozik az SZJA közcélokra felajánlható 1%-áról, pedig ez csak két kattintás lenne az elektronikus adóbevallási rendszerben.

A COVID-19 járvány fokozott megterhelést ró egyetemünkre, ami nemcsak dolgozóinktól vár el jelentős többletmunkát, hanem az anyagi ráfordítások is jelentősen megemelkedtek, így kevesebb jut mind intézményi fejlesztésekre, mind személyi szakmai támogatásokra. A Pécsi Tudományegyetem Közhasznú Alapítványa ezeken a területeken tud segíteni kiegészítve a kieső anyagi forrásokat.

Ne hagyja veszni ezt a lehetőséget! Kérjük, hogy adója 1%-ával támogassa Alapítványunkat!

Adószám: 19034951-1-02

Prof. Dr. Németh Péter s.k.
alapítványi elnök