Újabb online nyári egyetemi program zajlott a PTE-n

szeptember

általános

Az együttműködés alapja a PTE BTK Politikatudományi és Nemzetközi Tanulmányok Tanszéken működő, Schmidt Andrea által koordinált "Europe from the Visegrad Perspective" nevű hálózat, amely idén már ötödik alkalommal nyerte el a Tempus Közalapítvány támogatását.
Az idei év érdekessége, hogy a járványhelyzete való tekintettel online módon került megrendezésre.

Pécs Summer School program keretén belül zajlott le szeptember első hetében a “Changing Europe - European Changes in 2020” elnevezésű online nyári egyetem, mely az Európai Unió aktuális kihívásait mutatta be és a CEEPUS program támogatásával valósult meg.

A Kapcsolati és Nemzetköziesítési Igazgatóság immár ötödik éve nyeri el a Tempus Közalapítvány támogatását arra, hogy a BTK Politikatudományi és Nemzetközi Tanulmányok Tanszék által nagy sikerrel koordinált CEEPUS hálózat partnerintézményeiben tanulmányokat folytató hallgatók számára speciális kurzus kerüljön megszervezésre.

Részletek a programról: