Zsidó András Pro Doctorandis Universitatis Quinqueecclesiensis díjat vett át

november

kitüntetés

A Pécsi Tudományegyetem 2022. november 3-án, a Magyar Tudomány Ünnepéhez kapcsolódóan tartotta Doktoravató Ünnepségét, melyen a PhD-oklevelek és habilitációk átadása mellett egyéb elismerések átadására is sor került.

A Pécsi Tudományegyetem Doktorandusz Önkormányzata díjat alapított az egyetem doktorandusz közösségéért végzett munka elismeréséért. A Pro Doctorandis Universitatis Quinqueecclesiensis díjat minden évben olyan oktató kolléga veheti át, aki a tehetséggondozás mellett a közösségszervezés terén is elöl jár.

A Doktorandusz Önkormányzat 2022-ben a díjat Zsidó Andrásnak, a Pszichológia Intézet adjunktusának ítélte oda.

A Pro Doctorandis Universitatis Quinqueecclesiensis díjhoz szeretettel gratulálunk!

Forrás: UnivPécs | Fotó: Csortos Szabolcs | Képgaléria