Szakdolgozat feltöltésével, záróvizsgákkal kapcsolatos tudnivalók

október

általános

A PTE BTK-n a 2022/23 tanév őszi szemeszter záróvizsga időszakában a záróvizsgázni szándékozó hallgatóknak az alábbi teendőjük van:

„A szakdolgozatot az Egyetem által meghatározott elektronikus formában kell benyújtani. A hallgató köteles a szakdolgozatát, a témabejelentőt és az egyéb benyújtandó dokumentumokat az Egyetem által biztosított elektronikus rendszerbe feltölteni, és ennek megtörténtéről a szakdolgozat benyújtásakor nyilatkozni.”

A fentiek alapján a 2022/2023 tanév őszi szemeszterére vonatkozóan tehát záróvizsgára kell jelentkezniük és szakdolgozatot (portfóliót) szükséges benyújtaniuk.

Mindkét teendőt a Neptun Tanulmányi Rendszerben, a Hallgatói WEB-en, elektronikusan tudják elvégezni:

• Záróvizsgajelentkezés: Ügyintézés/Záróvizsgák;
  • Szakdolgozat feltöltés: Tanulmányok/Szakdolgozat, Szakdolgozat jelentkezés/Szakdolgozat feltöltése menüpontokon történik.

Azon hallgatóknak is fel kell jelentkezni a záróvizsga időszakra, akik már valamely korábbi félév során leadták, feltöltötték szakdolgozatukat és rendelkeznek érvényes bírálattal!

A szakdolgozat feltöltésével és a záróvizsgákkal kapcsolatos határidők, illetve további információ itt érhető el:

Fotó: pexels.com